Rješenje biračka mjesta Općina Barilović za Europski parlament

KLASA:013-01/14-01/03
Ur.broj:2133/1-08/01-14-06
Karlovac, 04.05.2014 god.

Na temelju članka 32 i 33. Zakona o izboru članova u Europski parlament iz Republike Hrvatske (, „Narodne novine“, broj 92/10 i 23/13 i 143/13) /Županijsko izborno povjerenstvo KARLOVAČKE ŽUPANIJE donosi:

R J E Š E N J E
O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA
NA PODRUČJU OPĆINE BARILOVIĆ

Na području općine BARILOVIĆ određuju se sljedeća biračka mjesta:

1)Biračko mjesto broj: 1 – Vatrogasni dom DVD Belajske Poljice,na kojem će glasovati birači s prebivalištem u:
Belaj 1-19 /neparni/, Belaj 0-18/ parni/, Belajske Poljice, Belajske Poljice – Poslovni park Karlovac 1a-5/neparni, 0-6a/parni/

2)Biračko mjesto broj:2- Područna škola Belaj, na kojem će glasovat birači s prebivalištem u: Banjsko Selo, Belaj /23-61 (neparni), Belaj /22-62/ (parni) Belajski Malinac i Podvožić.

3)Biračko mjesto broj:3 – Vatrogasni dom Barilović na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Bariloviću.

4)Biračko mjesto broj:4- U školi u Velemeriću, na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Gornji Velemeriću i Donji Velemerić.

5)Biračko mjesto broj:5- u Kosjerskom Selu br: 41 u kući Karamarković Milovan na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Kosijersko Selo, Veliki Kozinac, Mali Kozinac i Donji Skrad.

6) Glasačko mjesto broj:6 – u Koranskom Brijegu na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Koranskom Brijegu.

7) Glasačko mjesto broj:7-škola u Barilovićkom Leskovcu, na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Carevom Selu, Križ Koranski i Leskovac Barilovićki.

8) Biračko mjesto broj:8-u Šćulac bb, prostorije Mjesnog odbora na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Šćulcu.

9) Biračko mjesto broj:9- u Perjasici ,Općinska zgrada , na kojem će glasovati birači s prebivalištem u: Marlovcu, Maurovići, Miloševac, Perjasica, Koransko Selo, Svojić, Štirkovac, Točak Perjasički, Zinajevac, Donja Perjasica, Novo Selo Perjasičko, Gaćeško Selo, GornjiPoloj, Kestenak, Koranska Strana, Mala Kosa, Mrežnica, Novi Dol, Orjevac,Ponorac,Podplaninasko , Srednji Poloj.

10) Biračko mjesto broj:10- u DVD Siča, na kojem će glasovati birače s prebivalištem u Lučica i Siča.

11) Biračko mjesto broj: 11- u Barilovićkom Vijencu kbr: 2 u kući Grginčić Josipa, na kojem će glasovati birače s prebivalištem u Vijenac Barilovićki.

12)Biračko mjesto broj: 12- u školi u Cerovcu Barilovićkom na kojem će glasovati birači s prebivalištem u Cerovac Barilovićki i Žabljak.

Predsjednik:
Ivan Perković v.r.