Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Javna rasprava o nacrtu Plana gospodarenja otpadom za razdoblje 2015-2020 godine

Na temelju članka 22 Zakona o održivom gospodarenju otpadom „Narodne novine broj:94/13“ Načelnik Općina Barilović objavljuje:

JAVNU RASPRAVU

O nacrtu Plana gospodarenja otpadom za razdoblje 2015-2020 godine

Javna rasprava održat će se u periodu od 15.03.2016 do 15.04.2016 godine organiziranjem javnog uvida.

Javni uvid u Plan gospodarenja otpadom Općine Barilović bit će svakog radnog dana od 08:00 do 14:00 sati u prostorijama Jedinstvenog upravnog dojela Općine Barilović, Barilović bb, 47252 Barilović, a isto je i objavljena na službenim stranicama Općine www.opcina-barilovic.hr. Građani u udruge mogu svoja očitovanja, mišljenja, primjedbe i prijedloge upisati u knjigu primjedbi uz izloženi Plan tijekom cijelog razdoblja javnog uvida. Pisana očitovanja, mišljenja, primjedbe i prijedloge na nacrt Plana koja moraju biti čitko upisana uz ime i prezime, te adresu podnositelja, građani i udruge mogu dostaviti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Barilović do 15.04.2016 godine.

Ako u navedenom roku građani i udruge ne dostave svoja očitovanja, mišljenja, prijedloge i primjedbe smatrat će se da su isti suglasni sa izloženim nacrtom Plana.

Načelnik Općine Barilović

Dražen Peraković

Cijeli poziv preuzmite ovdje

PLAN GOSPODARENJA OTPADOM pogledajte ovdje