Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

ELEMENTARNA NEPOGODA U OPĆINI BARILOVIĆ

13 May Vijesti |

Obavještavaju se žitelji Općine Barilović da je dana 13. svibnja 2016 godine Župan Karlovačke županije g. Ivan Vučić proglasio elementarnu nepogodu od mraza za područje Općine Barilović . Elementarna nepogoda je nastala uslijed mraza i niskih temperatura u periodu od 26- 02.05.2016 godine i nanijela je materijalne štete na poljoprivrednim i voćarskim kulturama.

Pozivamo vlasnike – korisnike površina zasađenim kulturama, da štetu prijave u Jedinstvenom upravnom odjelu Općini Barilović radnim danom od 08:00 -15:00 sati, zaključno do 19.05.2016 godine do 15:00 sati.

Šteta se prijavljuje na obrascu EN-P „Prijava štete od elementarnih nepogoda“.

Uz popunjen obrazac EN-P potrebno je priložiti:

– Presliku osobne iskaznice / oib/

– IBAN računa za fizičke osobe ili poslovni račun za pravne osobe i obrte

– Preslika rješenja o upisu u Upisnik poljoprivrednog gospodarstva

Načelnik Općine Barilović

Dražen Peraković

Obrazac za prijavu štete od elementarne nepogode (preuzmi dokument)

Obavijest (doc)